Vyberte si z našej ponuky

registracia

Alebo prenechajte hľadanie Vašej práce na nás. Pokiaľ sa rozhodnete využiť naše služby a necháte našim personalistom svoj životopis, zaradíme vás do databázy uchádzačov o zamestnanie a v prípade pre vás zaujímavých pracovných ponúk vás budeme priebežne kontaktovať. Vy sa tak nemusíte prakticky o nič starať a už sa len rozhodovať, ktorého z ponúkaných pracovných pohovorov sa zúčastníte. Zaregistrujte sa bezplatne teraz.

pracovne-ponuky

Vaša pracovná budúcnosť si zaslúži to najlepšie. Využite naše dlhoročné kontakty s mnohými významnými spoločnosťami. Vyberte si z našej ponuky práce takú, ktorá najlepšie zodpovedá Vašim predstavám a schopnostiam.

Práca s nami

Postaráme sa o Vás počas celého procesu od uchádzania sa až po Vaše zamestnanie priamo v spoločnosti.

Personálny lízing

pridelenie zamestnancov

Personálna spoločnosť JobLeasing Vás zamestná. Prácu však nevykonávate priamo v spoločnosti JobLeasing, ale u niektorého z našich klientov, medzi ktorými sú mnohé známe a medzinárodné malé stredné aj veľké spoločnosti a inštitúcie.

Sprostredkovanie

zamestnania u klienta

Naši konzultanti obsadzujú pre klientov veľké množstvo zaujímavých pozícií z rôznych oblastí. Do výberového konania sa môžete prihlásiť bezplatnou registráciou do našej personálnej databázy. Konzultant Vás na osobnom stretnutí oboznámi s ďalšími informáciami.

Brigádnický

servis

Máte záujem o krátkodobý pracovný pomer, vedľajší pracovný pomer, dočasnú prácu počas Vášho štúdia, či ste nezamestnaný alebo študent? Spoločnosť JobLeasing Vám ponúka možnosť brigádovať a zamestnať Vás na dohodu uztavorenú mimo hlavného pracovného pomeru.